HERO & STADIUM


HERO ry
& Stadium Oy ovat solmineet yhteistyösopimuksen, joka tarkoittaa sitä, että Stadium hoitaa & toimittaa HEROn tilaamat asusteet. Asustevalikoima on nyt laajempi kuin aiemmin ja suurimmassa osassa vaatteita on Stadiumin logon lisäksi myös HEROn logo.

Vaatemerkiksi on valittu NIKE, sen yksinkertaisuuden ja hyvän saatavuuden vuoksi. Tilaamalla näitä asusteita seuran jäsenet saavat paremmat mahdollisuudet korostaa seuran yhteisöllisyyttä & arvokkuutta kantamalla HEROn logoa asusteissaan.

Nyt aloitamme ensimmäisen tilauskierroksen, seuraava tilauskierros on todennäköisesti syksyn/loppuvuoden aikana, kysynnästä riippuen.

Nyt kevään 2017 varustetilauksen valikoiman HERO ry johtokunta on valinnut Stadiumin laajasta valikoimasta.
Joissakin malleissa on vaatekokoja myös junioreille, suurin osa vaatteista sopii sekä miehille että naisille.

Tutustu Varustetilaus-sivuun HEROn kotisivuilla ja tilaa omasi! 🙂

www.hero1904.com/varustetilaus